کیسه زباله

کیسه زباله پرفراژدار چیست

کیسه زباله پرفراژدار

امروزه که افراد به اهمیت استفاده از کیسه زباله پی برده اند، شاهد تنوع بسیار زیادی در تولید آنها  هستیم. اغلب برندهای تولیدی با تکیه بر خلاقیت کارکنان و استفاده از ایده های ناب آنها، محصولات جدیدی را به بازار عرضه می نمایند. در برخی از موارد افراد با زحمات جابجایی و تعویض کیسه های زباله مواجه بودند. اغلب افراد باید پلاستیک ها را به صورت تکی حمل و اقدام به تعویض آنها می نمودند.

این مشکل در بین افراد وجود داشت تا اینکه افراد خلاق با ایده های نوین خود، اقدام به حل مسئله به بهترین شکل نمودند. این نوع از کیسه‌ها با برخورداری از پرفراژ سادگی استفاده را برای کاربران مهیا نمودند. در این نوع از کیسه های زباله، انتهای آنها به کیسه ی دیگر وصل شده و افراد می توانند به راحتی برای جدا سازی آنها اقدام نمایند.

هدف افراد از تولید و بهره برداری این نوع از کیسه ها، سهولت در استفاده و همچنین تولید کالای ایده آل، با کیفیت و مقرون به صرفه بوده است. با در نظر گرفتن مزایای استفاده از این محصولات، می توان به خرید هوشمندانه ی آنها و هدف شایسته از تولید آنها پی برد. در ادامه به بررسی مزایای استفاده از این محصولات می پردازیم:

مزایای استفاده از کیسه زباله پرفراژدار چیست؟

از مهمترین مزیت های استفاده از این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سهولت در حمل و نقل

اغلب بسته بندی این محصولات به نوعی بود که برای حمل تعداد بسیار زیاد آنها،  افراد دچار مشکل می شدند. لذا گاها از این محصولات به صورت بسته بندی های کوچکتر استفاده می کردند. این بسته بندی ها برای گروه های مختلفی مناسب نبود. با تولید کیسه زباله پرفراژدار، شاهد تحولی شگرف در حمل و نقل آنها شدیم. این محصولات با ابعاد مناسب در تعداد بسیار بالا به صورت رولی به بازار عرضه شدند. لذا افراد می توانند به بهترین شکل و با نهایت سهولت و سادگی اقدام به حمل و نقل تعداد بسیار بالایی از آنها نمایند.

 • برخورداری از دوخت محکم

در بسیاری از موارد مصرف کنندگان از نشتی کیسه های زباله گله مند بودند. این محصول با دوخت محکم مورد استقبال و توجه بسیاری از مردم قرار گرفت. برخورداری از دوخت محکم این مزیت را در بر داشت که هرگز افراد شاهد نشتی زباله ها نباشند. از این جهت استفاده از آنها بسیار مقرون به صرفه و مفید می باشد.

 • تنوع در رنگ بندی

از دیگر عوامل قابل توجه در این محصولات، تنوع در رنگ بندی آنها می باشد. لذا کاربرانی که به زیبایی و طراحی محیط و المان های موجود در آن توجه می نمایند می توانند کیسه های مناسب را سفارش و برای خرید آن اقدام نمایند. همچنین استفاده از این محصولات با توجه به رنگ آنها، برای تفکیک زباله بسیار قابل توجه خواهد بود.

 • نرمی و لطافت

این محصولات دارای انعطاف و نرمی مناسبی خواهند بود. متریال تولیدی در این محصولات به نحوی می باشد که مصرف کننده پس از استفاده برای جلوگیری از آلودگی محیط، اقدام به گره زدن کیسه زباله نماید. این موضوع از نشت پسماند زباله ها جلوگیری خواهد نمود.

 • سهولت در استفاده

این نوع از کیسه های زباله پرفراژدار به دلیل برخورداری از پرفراژ به راحتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به این نحو که افراد پس از استفاده از اولین کیسه زباله و جداسازی آن، می توانند به راحتی برای مصرف کیسه‌های بعدی اقدام نمایند.

 • مقرون به صرفه و مناسب

همانطور که گفته شد این محصول در مقدار بسیار زیاد، تولید و بسته بندی خواهد شد. لذا مصرف آن برای کلیه کاربران و مصرف کنندگان مفید و مناسب می باشد. اغلب این محصول با برخورداری از تعداد بسیار زیاد، استقبال بی نظیری را دربر دارد. بسته بندی در این نوع از محصولات با در نظر گرفتن نیاز بازار صورت می پذیرد. در برخی از موارد به صورت بسته بندی های ۳۰ عددی و در برخی از موارد بسته بندی های بیشتر یا کمتر در دسترس افراد قرار می گیرند. اغلب مراکزی که به صورت عمده از این محصولات خریداری می نمایند، بسته بندی های بیشتری را ترجیح خواهند داد.

 • قیمت مناسب

از دیگر خصوصیات برجسته در این محصول می توان به قیمت مناسب آن اشاره نمود. با در نظر گرفتن مقدار مناسب در بسته بندی و مزایای برجسته در این محصول، اغلب شاهد قیمت مناسبی برای آنها نیز خواهیم بود. این محصول از جمله محصولات محبوبی می باشد که اغلب فعالان در گروه های مختلف خصوصی و دولتی اقدام به استفاده از آن خواهند نمود.

موارد استفاده از کیسه زباله پرفراژدار

با ذکر مزایای استفاده از این محصول، می توان گفت طیف گسترده ای از افراد، اقدام به استفاده از آن خواهند نمود. گروه های مختلف شغلی با توجه به مقرون به صرفه بودن، سهولت در استفاده و دسترسی، قیمت مناسب و مواردی از این قبیل، اقدام به استفاده از آن می نمایند. از موارد استفاده از این محصول می توان به :

 • تالارها
 • هتل ها
 • فروشگاه ها
 • آشپزخانه ها
 • نمایشگاه ها
 • ادارات دولتی
 • پمپ بنزین ها
 • مراکز خصوصی
 • سازمان های دولتی
 • پارک ها و مراکز تفریحی
 • اغلب سرویس های بهداشتی و …

اشاره نمود. این محصولات برای برخی از مصارف گزینه ی مناسبی نخواهند بود. برای نمونه زباله های بیمارستانی در کیسه زباله چند لایه قرار می گیرند. لذا برای برخی از موارد، باید از کیسه های مقاوم تری استفاده نمود. این دسته از کیسه ها مقاومت کمتری نسبت به سوراخ شدن و پارگی را در بر خواهند داشت. لذا گزینه ی مناسبی برای برخی از فعالیت ها نخواهند بود. برای اینکه بتوانید یک خرید هوشمندانه را تجربه نمایید، کسب اطلاعات جامع بسیار قابل توجه خواهد بود.

خرید هوشمندانه وابسته به کسب اطلاعات کاربردی و مفید در مورد کالای مورد نظر، راهنمایی برای خرید اینترنتی، ضمانت کالای خریداری شده و همچنین قیمت کالای مورد نظر و … خواهد بود. برای خرید کیسه زباله پرفراژدار نیز کاربران می توانند اطلاعات جامعی را کسب نمایند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *