شیلد محافظ صورت

شیلد چیست و چه مزایایی دارد؟

شیلد چیست و چه مزایایی دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای شیلد باما همراه باشید.

شیلد محافظ صورت

این روزها همگی درگیر مشکلات ناشی از ویروس کرونا و اخبار پیرامون آن هستیم. به طور قطع به یقین بهترین راه مبارزه با این ویروس، ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال است. حال اگر مجبور به خروج از خانه بشویم شرایط چگونه است؟ چگونه می توان احتمال آلوده شدن به این ویروس خطرناک را به حداقل رساند؟ استفاده از چه لوازمی ما را در انجام هر چه بهتر این امر کمک می کند؟امروزه استفاده از ماسک و همراه داشتن ژل ضد عفونی کننده در حال حاضر در سطح جامعه جا افتاده است. اما با گذشت زمان و انجام تحقیقات هر چه بیشتر درباره این بیماری و ویروس، دانشمندان دریافتند که این ویروس از راه های دیگری نیز وارد بدن می شود که یکی از این راه ها چشم می باشد. از آنجایی که ماسک، تنها از سیستم تنفسی حفاظت می کند، استفاده کردن از وسیله ای به نام شیلد مطرح می شود. اما شیلد چیست و چه کاربردی دارد؟

شیلد چیست؟

شیلد یک کلمه انگلیسی است و معنای آن در زبان فارسی، حائل و محافظ می‌باشد. از معنای ساده تر آن می توان به فاصله انداز میان دو شیء اشاره کرد. دقیقا همان کاری که پنجره خانه یا خودرو انجام می دهد و میان فضای داخل و خارج، فاصله ایجاد می کند.

در این میان، شیلد به عنوان وسیله ای که به عنوان حفاظت فردی بکار می رود، به شما معرفی می شود. شیلد های محافظ صورت، تا زیر چانه را پوشش می دهند و هنگام استفاده از آنها دیگر نیازی به زدن عینک های محافظ یا همان عینک های ایمنی نیست. در این شیلد ها کل صورت تا زیر چانه پوشش داده می شود. در هنگام استفاده از شیلد، دیگر هوای محیط به طور مستقیم به شما نخواهد خورد.

اجزا و مزایای شیلد چیست؟

شیلد های تولید شده، دارای یک هدگیر می باشند که با توجه به اندازه سر مصرف کننده، قابل تنظیم است. شیلد ها از نقطه اتصال به اندازه ی ۹۰ درجه قابل حرکت به بالا و پایین هستند. شیلد های دکتر اسکات با فرمولی خاص ساخته می شوند به همین دلیل محصولات تولید شده دارای سختی و مقاومت بالاتری نسبت به دیگر محصولات هستند. از دیگر فواید آن نیز می توان به قابلیت انعطاف و شکل پذیری آن اشاره کرد.

قابلیت شکل پذیری از آنجا دارای اهمیت است که شیلد باید شکل منحنی داشته باشد که دور تا دور صورت را بپوشاند. از دیگر ویژگی ها و فواید شیلد های تولید شده، قابلیت ضد آب بودن آنهاست. بر خلاف ماسک های یک بار مصرف، شیلد قابلیت شستشو دارد که می توان به طور مکرر از آن استفاده کرد و کاملا مقرون به صرفه  می باشد.

اجزا و فواید شیلد

اجزا و فواید شیلد محافظ صورت

مزایای شیلد های مخصوص کودکان

پس از همه گیری ویروس کرونا و وارد شدن این ویروس به سراسر دنیا، خیلی از اماکن عمومی از جمله مدارس تعطیل شدند. با گذشت زمان و ادامه دار شدن خانه نشینی مردم، کودکان آسیب های جدی تری نسبت به دیگر افراد جامعه دیدند. کم شدن ارتباط فیزیکی و بازی های کودکان با همسالان خود، این موضوع منجر به ایجاد آسیب های جدی در کودکان نسبت به دیگر افراد جامعه شد.

اما با رعایت پروتکل های های بهداشتی و بهره مندی از برخی اقلام مانند ماسک، شیلد کودکان و… می توان این ارتباط را در چارچوبی مشخص به حالت اول برگرداند. شیلد های طرحدار تولید شده دکتر اسکات کاملا اورجینال بوده و همچنین به دلیل درست شدن از مواد درجه یک، قابلیت ضد عفونی مکرر را دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *